Krádeže, loupeže, nehody, přestuky, vraždy, znásilnění. Aktuální krimi zpravodajství

www.praha.krimidoma.cz

Aktuální krimi zprávy z města PrahaZpráva vložena: 16.12.2013, 07:52 hod.

11ti a 14letá dívka se včera večer ztratily v Praze

Praha: Detektivové ze čtvrtého policejního obvodu pátrají společně s kriminalisty z pražského krajského ředitelství po dvou mladých dívkách, které doma v neděli odpoledne rodičům sdělily, že se jdou projít a ve stanovený čas se už nevrátily. Jejich mobilní telefony jsou od půl sedmé v podvečer vypnuté a rodičům doposud o sobě nepodaly žádnou zprávu. Rodina nejprve hledala dívky sama, kolem půl jedenácté večer pak pohřešování nahlásila na jednom z místních oddělení na Praze 4.

Ani jedna z dívek nemá podle rodičů žádné výchovné problémy, v minulosti ještě nebyly pohřešované. Jsou zdravé, bez zdravotních potíží. Čtrnáctiletá dívka Adéla Uhlířová odešla krátce před šestnáctou hodinou z místa trvalého bydliště v Letovské ulici v pražských Letňanech a teprve jedenáctiletá Marie Sémová odešla z domova v Libušské ulici na Praze 4 mezi půl šestou a šestou hodinou v podvečer. Doma sestřenice sdělily, že se jdou pouze projít po Praze, ovšem nezmínily se kam a s kým. S největší pravděpodobností by se měly pohybovat společně na území metropole. Jejich poslední místo výskytu kriminalisté evidují kolem půl sedmé v podvečer na ulici Pšenčíkova v Praze 4 - Kamýku. K popisu dívek: Starší Adéla Uhlířová je vysoká asi 160 centimetrů, štíhlé postavy. Má světlou pleť, delší blond vlasy a modré oči. Oblečená byla do béžové kožené bundy a úzkých džínů. Její sestřenice Marie Sémová je vysoká mezi 150 až 160 centimetry, štíhlé postavy. Má světlou pleť, delší vlasy obarvené na černo a hnědozelené oči. Oblečená byla do fialového kabátu s kostkami olemovanými červeno-bílou barvou a tmavě modré džíny. Na nohou měla kotníkové boty bílé až béžové barvy. Jakékoli informace k pohybu obou dívek přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně policie.

Informace z 16:20 hodin - Policisté z obvodního oddělení v Mnichově Hradišti objevili dnes kolem půl čtvrté odpoledne obě pohřešované dívky v jedné z jeskyní v tamním parku. Dívky byly v pořádku a policisté momentálně zjišťují okolnosti jejich útěku. Provádí například výslechy a další nezbytné a administrativní úkony. Poté dojde k odhlášení dívek z celostátního pátrání.

Sdílet

Komerční sdělení: Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

zdroj: Policie ČR - www.policie.cz
autor: por. Bc. Jana Rösslerová


Krimi zprávy Zprávy Krimi zprávy - TV Prima Video Fotogalerie dorpavních nehod Foto Policejní pátrání Pátrání


Krimi zprávy na Primě


Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Policejní pátrání
Policie pátrá po těchto osobách
Náhodný výběr (více zde)
Doporučujeme


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Zprávy z okolí:   Benešov  Beroun  Kladno  Kolín  Kutná Hora  Mělník  Mladá Boleslav  Nymburk  Příbram  

Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@krimidoma.cz
TOPlist