Krádeže, loupeže, nehody, přestuky, vraždy, znásilnění. Aktuální krimi zpravodajství

www.praha.krimidoma.cz

Aktuální krimi zprávy z města PrahaZpráva vložena: 29.12.2013, 15:11 hod.

Zdrogovaný řidič v kradeném vozidle ujížděl policistům

Praha: Zběsilá honička skončila až po několika varovných výstřelech. Policisté z prvního oddělení pohotovostní motorizované jednotky si v pátek odpoledne všimli vozidla, které bylo v policejních evidencích vedeno jako odcizené. Z tohoto důvodu se rozhodli, že provedou kontrolu vozu a jeho osádky.

Řidič na pokyny k zastavení vozidla nereagoval a naopak začal zrychlovat a policistům se snažil ujet. Ve vysoké rychlosti projížděl Patočkovou ulicí směrem na Vypich. Tam už se k pronásledujícím policistům přidala druhá hlídka. Vozidlo se jim podařilo zablokovat, řidič však náhle změnil směr jízdy a i přes vysoký obrubník vjel do přilehlého parku Ladronka, kde pokračoval ve zběsilé jízdě. Asi po jedné minutě řidič nezvládl řízení a zastavil ho až strom v zalesněné části parku. Řidič i jeho spolujezdec vyběhli z vozidla a snažili se utéct, to už jim ale policisté z pohotovostní motorizované jednotky byli v patách. Spolujezdce zadrželi okamžitě, řidič začal utíkat a nereagoval na výzvy k zastavení, proto jeden z pronásledujících policistů použil donucovací prostředek varovný výstřel, a to celkem třikrát. Po třetím výstřelu se řidiče podařilo zadržet.

Z policejních evidencí se pak policisté dozvěděli, že sedmadvacetiletý řidič i jeho čtyřiatřicetiletý spolujezdec mají bohatou trestní minulost. Řidič byl dokonce v lednu letošního roku propuštěn na amnestii. Pokud by propuštěn nebyl, odpykával by si nyní dvouletý trest odnětí svobody.

Ihned po zadržení policisté zjistili, že muž má pozitivní test na přítomnost omamných a psychotropních látek v těle. Z tohoto důvodu byl obviněn z trestného činu ohrožení pod vlivem návykových látek, za což mu v případě odsouzení hrozí až roční pobyt za mřížemi.

Sdílet

Komerční sdělení: Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

zdroj: Policie ČR - www.policie.cz
autor: por. Mgr. Hana Jeřábková, DiS.


Krimi zprávy Zprávy Krimi zprávy - TV Prima Video Fotogalerie dorpavních nehod Foto Policejní pátrání Pátrání


Krimi zprávy na Primě


Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Policejní pátrání
Policie pátrá po těchto osobách
Náhodný výběr (více zde)
Doporučujeme


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Zprávy z okolí:   Benešov  Beroun  Kladno  Kolín  Kutná Hora  Mělník  Mladá Boleslav  Nymburk  Příbram  

Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@krimidoma.cz
TOPlist