Krádeže, loupeže, nehody, přestuky, vraždy, znásilnění. Aktuální krimi zpravodajství

www.praha.krimidoma.cz

Aktuální krimi zprávy z města PrahaPraha - 29.12.2013 15:11 hod.
Zdrogovaný řidič v kradeném vozidle ujížděl policistům
Zběsilá honička skončila až po několika varovných výstřelech. Policisté z prvního oddělení pohotovostní motorizované jednotky si v pátek odpoledne všimli vozidla, které bylo v policejních evidencích vedeno jako odcizené. Z tohoto důvodu se rozhodli, že provedou kontrolu vozu a jeho osádky.

Praha - 22.12.2013 13:59 hod.
Zběsilá honička noční Prahou i zabavené drogy za milion a půl
Podnapilý řidič se zákazem řízení ohrozil při pronásledování několik chodců a naboural zaparkované vozidlo. Další muž řídil kradené auto a v něm schovával téměř pět set rostlin marihuany.

Praha - 19.12.2013 08:20 hod.
Řezník „dealerem“
Nedlouho po dvacáté hodině kontrolovali policisté dvojici mužů, které následně předvedli na služebnu pro podezření z distribuce drog.

Praha - 16.12.2013 07:52 hod.
11ti a 14letá dívka se včera večer ztratily v Praze
Detektivové ze čtvrtého policejního obvodu pátrají společně s kriminalisty z pražského krajského ředitelství po dvou mladých dívkách, které doma v neděli odpoledne rodičům sdělily, že se jdou projít a ve stanovený čas se už nevrátily. Jejich mobilní telefony jsou od půl sedmé v podvečer vypnuté a rodičům doposud o sobě nepodaly žádnou zprávu. Rodina nejprve hledala dívky sama, kolem půl jedenácté večer pak pohřešování nahlásila na jednom z místních oddělení na Praze 4.

Praha - 09.12.2013 15:02 hod.
Ujížděl téměř přes půl Prahy
Podezřelého Fordu, označeného jako vozidlo TAXI si policisté pohotovostní motorizované jednotky všimli na Průmyslové ulici. Zaujalo je především rozbité okénko spolujezdce zakryté igelitem. Policisté se proto logicky rozhodli auto zastavit a zkontrolovat, zda není vedeno jako odcizené. Jakmile ale řidič Fordu zaregistroval policejní vůz, auto prudce na Kutnohorské ulici otočil směrem do centra a začal zběsile ujíždět.

Novější Starší

Krimi zprávy Zprávy Krimi zprávy - TV Prima Video Fotogalerie dorpavních nehod Foto Policejní pátrání PátráníKrimi zprávy na Primě


Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Policejní pátrání
Policie pátrá po těchto osobách
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Zprávy z okolí:   Benešov  Beroun  Kladno  Kolín  Kutná Hora  Mělník  Mladá Boleslav  Nymburk  Příbram  

Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@krimidoma.cz
TOPlist